Merry X-MAS!

X-MAS FUN!
Kom in de Markthal kerstshoppen en get fun!
Bij de food standjes scoor je lekkers om gelijk van te smullen. Ben je op zoek naar een lekker kerstcadeau dan ga je zeker slagen in de Markthal! De Markthal is van top tot teen versierd in kerstdecoratie en je zal het niet kunnen weerstaan om wat toffe kiekjes te schiet. Vergeet jouw mooie foto niet te delen met @markthal;) Dit jaar is de grote verlichte kerstboom op de gevel weer net even iets anders. Zie jij wat er anders is?
Op de volgende dagen geniet je extra van de kerstsfeer met onze engelen, muzikanten en Kerstman en Kerstvrouw die de Markthal bezoeken.
Zaterdag 10 december: Accordeon ensemble speelt live kerstmuziek
Woensdag 14 december : Kerstact met kerstengelen
Tijd: 12:00 tot 16:00 uur
Zaterdag 17 en zondag 18 december : Meet & Greet met Santa Claus en Mrs. Santa & ga op de foto in de arrenslee!
Tijd: Tussen 12:00 en 17:00 uur in de Markthal
Op zaterdag 17 en woensdag 21 december kun je ook toffe Markthal kerstmutsen scoren!
Woensdag 21 december : Ga op de foto met de wandelende kerstboom & dans mee met onze mobiele DJ!
Tijd: 11:00 tot 16:00 uur
Meet & Greet met Santa Claus en Mrs. Santa
Tijd: 12:00 tot 17:00 uur
Vrijdag 23 december : Kerstmuziek a la carte ensemble treedt op in Markthal
Tijd: 16:00 tot 20:00 uur
Zaterdag 24 december : Kerstman en Kerstvrouw bespelen de ukelele en zingen speciaal voor jou!
Tijd: 12:00 en 16:00 uur
Maandag 26 december: Meet & Greet met Santa Claus en Mrs. Santa
Tijd: Van 13:00 tot 15:00 uur in de Markthal
Ben jij een TikTok enthousiasteling? Vergeet dan niet om tijdens jouw bezoek de TikTok Tour te doen. Ja, ik wil meer weten.
En tijdens de kerstvakantie kun je ook toffe E-games spelen in House of Esports. Lees meer.